Esir Mühendislik
Esir MühendislikEsir MühendislikEsir Mühendislik
Telefon Destek
Mail Destek
No:22 Çekmeköy / İstanbul
Esir MühendislikEsir MühendislikEsir Mühendislik

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Esir ; (A.,i) Bütün Kainatta bulunan, her tarafı kaplayan, gözle görülmeyen, elektrik, ışık ve hararetin yayılmasına vasıta olan, latif bir madde., Esir Mühendislik doğru mühendislik ve dürüst ticaret presnsipleri üzerine 2014 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren günümüze ticari kaygıları ön plana taşımadan, hep işin doğrusunu yapmak ve doğruluğundan emin olduğu sözü söylemek felsefeleri ile hareket etmiş ve her zaman yapılan işlerde güvenilirliği ön planda tutmuştur.

Esir Mühendislik; dünyanın yaşayan yüzüne saygı, sürekli gelişim ve değişen çevreye uyum yapıtaşları üzerine kurulmuştur. Esir Mühendisliğin amacı ülkemiz üretim kültürünün sahip olduğu güzellikleri ve zenginlikleri günümüz ticari ortamında da yaşatarak geliştirmek ve bu mirası sonraki nesillere aktarmaktır.

Vizyonumuz

Esir Mühendislik; en büyük yatırımını her zaman üretim kültürüne ve çalışanlarına olmuştur. Tüm kaynaklarını elindeki insan hammaddesine yoğunlaştırmış ve sonuçları sıcak bir paylaşım ortamında birlikte değerlendirmiştir. Esir Mühendislik bilinci, aynı samimi ortamı tüm çevresiyle paylaşmayı ve bu evrensel yaklaşımdan karşılıklı olarak faydalanmayı hedeflemektir.

İnsanın mertebeli çok dereceli lineer olmayan bir denklem olduğu kabul edilirse; bu denklemin çözümü için tek anahtar , paylaşım ve samimiyetle katılım bağlantısıdır. Esir Mühendislik’in sahip olduğu değerler Bilgi ve Sevgi Paylaştıkça Çoğalır , Problemler ise Paylaştıkça Azalır evrensel kabulü ile somutluk kazanmaktadır.